Sposoby płatności

W zależności od własnych preferencji możesz wybrać jeden ze sposobów płatności:

Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który zostanie przekazany w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczęty zostanie proces realizacji zamówienia.

Dane rachunku bankowego:
Eve-nement Ewa Bilan-Stoch
ul. Rysulówka 3b/2
34-511 Kościelisko
06 1560 0013 2975 1581 2000 0001

Prosimy pamiętać, by w tytule przelewu podać numer zamówienia.


Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania płatności za pośrednictwem Internetu. W sklepie wykorzystywany jest system płatności DotPay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System DotPay obsługuje bezpieczne transakcje - Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi. Poniżej znajduje się krótki opis stosowanych w serwisie zabezpieczeń.

  • THAWTE to lider w sprzedaży certyfikatów wykorzystujących najnowocześniejsze szyfry bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia 256 bitowe szyfrowanie danych poprzez przeglądarki internetowe. Złamanie 256 bitowego klucza zajęłoby kilka miliardów lat. System Dotpay spełnia najsurowsze, bankowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Transakcje dokonywane są przy użyciu bezpiecznego protokołu połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego gwarantującego bezpieczeństwo danych. Dane dotyczące kart płatniczych i „szybkich przelewów” przekazywane są bezpośrednio do serwera autoryzującego. Tam następuje uwierzytelnienie transakcji. System gwarantuje całkowite bezpieczeństwo transakcji internetowych.
  • Certyfikat SSL - SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera i zapewnienia integralność oraz poufność przesyłanych informacji. W momencie nawiązania połączenia z bezpieczną (stosującą protokół SSL) stroną WWW, następuje ustalenie algorytmów oraz kluczy szyfrujących, stosowanych następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką a serwerem WWW. Protokół SSL jest główną metodą zapewniającą bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.