O nas

Autorskie kolekcje na medal

Kamiland – to tutaj, w samym sercu Zimowej Stolicy Polski, powstają wyjątkowe kolekcje czapek i odzieży, sygnowane i certyfikowane przez trzykrotnego Mistrza Olimpijskiego, Kamila Stocha, który aktywnie bierze udział w tworzeniu każdego z produktów i jest ich wiernym użytkownikiem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, zawodników, miłośników zimowego outdooru, jak również wszystkich tych, którzy cenią sobie wyjątkowe połączenie designu, jakości i funkcjonalności, oddajemy do użytku produkty wyróżniające się wzornictwem, unikalną kolorystyką oraz wysoką jakością materiałów i dodatków.

Inspiracje czerpiemy z natury, wnikliwie ją obserwując. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – przekuwając pomysły w niezwykłe projekty. Dzięki temu nasze produkty z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem, trafiając do odbiorców nawet w najdalsze zakątki świata.

„Nie sądziłem, że przygoda z czapkami, stanie się dla mnie równie ekscytująca, jak skoki narciarskie. Struktury, kompozycje, kolory – teraz to moje drugie imię”.


Kamil Stoch

Co wyróżnia nasze produkty?

Unikatowe struktury i barwy

Natura stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji. Każda pora roku to inna paleta kolorów. Z nich tworzymy niepowtarzalne kolekcje.

Gwarancja zadowolenia

Team zadowolonych klientów, którzy z roku na rok nadają naszym czapkom własne, niepowtarzalne historie i inspirują do działania.

Komfort i idealne dopasowanie

Srogą zimę oswajamy w komfortowych warunkach. Znamy potrzeby fanów białego szaleństwa. To właśnie z myślą o nich tworzymy nasze produkty.

Tornado® by Kamil Stoch

Czapka Tornado to nasz flagowy model, który pojawił się w ponad stu kolorystycznych odsłonach. Każda z nich ma swój unikatowy charakter.

Nasze know-how

Sprawdzony zespół, surowce z najwyższej półki oraz pasja poparta doświadczeniem to w dziedzinie czapek absolutny brak ograniczeń.

Made in Poland

Z dumą projektujemy i produkujemy w Polsce, mając kontrolę nad każdym etapem powstawania produktu, zanim trafi on
w Twoje ręce.

Proces twórczy

Od pomysłu do produktu

Projekt – nieodzowny element początku tworzenia produktu. Jedna kolekcja to nawet kilkaset grafik.

Proces twórczy

Jakość na straży komfortu

Staranny dobór surowców zapewnia maksymalny komfort noszenia. Wybieramy te najlepsze.

Proces twórczy

Technologia i tradycja

Nasze produkty łączą w sobie nowoczesne technologie, tradycyjne krawiectwo i ręczne wykończenie.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło